Patarimai kaip tvarkytis su nusikalstamos veikos sukeltomis būsenomis


Verta pasikalbėti su artimais žmonėmis apie patirtą nusikalstamą veiką: Jums gali padėti tiesiog pasikalbėjimas su kitais žmonėmis apie tai, kas nutiko. Nors kalbėti apie patirtą nusikalstamą veiką sunku, pasidalinti savo patirtimi, mintimis ir jausmais su kitais žmonėmis verta. Jei yra kažkas, kas gali tiesiog pasikalbėti apie tai, kas nutiko, padėti permąstyti Jūsų patirtis, Jums bus lengviau susivokti kas nutiko. Jei neturite su kuo pasikalbėti, Pagalbos nusikaltimų aukoms komanda visada pasiruošusi pagelbėti.

Papasakokite kaip jaučiatės: Gali būti svarbu papasakoti žmonėms aplink Jus kas iš tikrųjų nutiko ir kaip Jūs dėl to jaučiatės. Šeimai ir draugams gali būti sunku suprasti kodėl Jūs vienaip ar kitaip reaguojate į nusikalstamą veiką, jie gali dėl to pergyventi. Visiems gali būti lengviau pakalbėjus apie tai, kas nutiko.

Verta kreiptis pagalbos į profesionalus: Jei situacija blogėja ir jau nebegalime susitvarkyti su ja patys, visi turėtume kreiptis pagalbos į profesionalus. Verta pasikalbėti su savo gydytoju. Taip pat galite susisiekti su Pagalbos nusikaltimų aukoms komanda.

Nusikalstamos veikos poveikis su laiku mažės: Didžioji dauguma nuo nusikalstamų veikų nukentėjusių žmonių atsigauna ir toliau gyvena normalų gyvenimą! Mes visi turėtume atsiminti, kad mūsų reakcijos su laiku išblunka.

Nuo nusikalstamų veikų gali nukentėti kiekvienas Nusikaltimų aukų teisės Baudžiamasis procesas Kas yra kas baudžiamajame procese


ŽEMĖLAPIS

Į viršų Žemėlapis Išeiti