• KAS YRA VAIDMUO
    POLICIJOS
    VYKDOMA?

  • BAU NUSIKALTIMO AUKA IR NUO TAI BIJAU: AR TAI NORMALU?

  • Jaučiu, kad man gresia PAVOJUS: KAIP GAUTI APSAUGĄ?

  • AŠ TURIU IŠ BANDYMO: KĄ TURIU ŽINOTI?

  • AR AŠ TURIU TEISĘ
    Į KOMPENSAVIMĄ?

NUSIKALTIM​O AUKA GALI TAPTI KIEKAS


Tapimas nusikaltimo auka yra neigiamas įvykis, kuris gali nutikti bet kuriam jo gyvenimo metu. Nusikaltimas gali turėti fizinių, psichologinių, ekonominių ir socialinių pasekmių asmeniui. Be to, normalu, kad dalyvavimas baudžiamosios justicijos sistemoje gali sukelti klausimų jūsų galvoje ir sukelti nerimą bei baimę.

Jei tapote nusikaltimo auka arba pažįstate ką nors, kas buvo nusikaltimo auka, ši svetainė gali jums padėti. Čia rasite informaciją apie baudžiamąjį procesą, jūsų teises ir institucijas, kurios gali jums padėti.

Atsisakymas:
Dalis informacijos šioje svetainėje buvo sąmoningai supaprastinta, kad ją būtų lengva suprasti plačiajai visuomenei. Šis supaprastinimas neturi įtakos turinio išsamumui ir tikslumui. Dėl teisės aktų pakeitimų ir raidos, skirtingos teismų praktikos ir to, kad kiekviena byla yra skirtinga, patartina šioje svetainėje pateiktą informaciją papildyti teisinėmis konsultacijomis, kurios yra būtinos kiekvienu konkrečiu atveju. Šios svetainės turinį parengė VILIAS (Vilniaus pažangiųjų studijų institutas) įgyvendindamas projektą INFOVICTIMS III ir finansavo Europos Sąjunga Justice programos (2014-2020).

Nuo nusikalstamų veikų gali nukentėti kiekvienas Nusikaltimų aukų teisės Baudžiamasis procesas Kas yra kas baudžiamajame procese


ŽEMĖLAPIS

Į viršų Žemėlapis Išeiti